Figyelem, az archivum.bo.hu weboldal tartalmát tovább nem frissítjük, így az elavult információkat tartalmazhat. Kérjük, a legfrisebb tartalmakért kattintson a bo.hu weboldalra!
Hírek, aktualitások
» 2018

Sajtóközlemény a polgármesteri hivatal energetikai korszerűsítéséről (2018. 10. 30.)

2018. október 30.

30,34 millió forintos támogatást nyert el Bő Községi Önkrományzat a polgármesteri hivatal energetikai korszerűsítésére

Sajtóközlemény a polgármesteri hivatal energetikai korszerűsítéséről (2018. 10. 30.)

A sajtóközlemény ITT olvasható!

Képtalálat a következőre: „európai unió europai regionális fejlesztési alap logo”

2018 | 10 | 19. Bő Község Önkormányzata 9625 Bő, Széchenyi u. 70. Telefon: +36 94 586 015, E-mail: bopolgarmester@pr.hu

SAJTÓKÖZLEMÉNY

30,34 MILLIÓ FORINTOS TÁMOGATÁS NYERT EL BŐ KÖZSÉGI ÖNKORMÁNYZAT A POLGÁRMESTERI HIVATAL ENERGETIKAI KORSZERŰSÍTÉSÉRE

30 344 160 forint vissza nem térítendő támogatást nyert el Bő Község Önkormányzata a TOP-3.2.1-16 kódszámú pályázati felhíváson a TOP-3.2.1-16-VS1-2017-00003 kódszámú, „A polgármesteri hivatal energetikai korszerűsítése Bőn” című projektre. A projekt célja az önkormányzati épület teljes energetikai korszerűsítése és akadálymentesítése. A fejlesztés eredményeként a polgármesteri hivatal hatékonyabb, fenntarthatóbb keretek között fog üzemelni.

A projektnek köszönhetően az épület fenntartási költségei, károsanyag-kibocsátása és energiaigénye jelentősen csökken. A projekt részét képzi külső szigetelés, nyílászárók cseréje, a fűtési rendszer korszerűsítése és napelemes rendszer telepítése is. Ezek mellett megvalósul a épület akadálymentesítése és azbesztmentesítése is.

Bő község Vas megyében, a Sárvári járásban található település, lakossága 728 fő. Bő község korábban is több pályázati konstrukcióban vett részt, támogatást nyert többek között az „Óvoda energetikai fejlesztése” című projektre a KEOP-2015-5.7.0 „Középületek kiemelt jelentőségű épületenergetikai fejlesztése” pályázaton, vagy a TOP-3.2.1-15 „Önkormányzati épületek energetikai korszerűsítése” felhívás keretében is.

A TOP-3.2.1-16 „Önkormányzati épületek energetikai korszerűsítése” pályázat célja az önkormányzati tulajdonban lévő épületek energiahatékonyságát célzó felújítása és fejlesztése, a fosszilis energiahordozókból származó üvegházhatású gázok (ÜHG) kibocsátásának csökkentése és a hazai megújuló energiaforrások fokozottabb használata. A vissza nem térítendő támogatás 100%-os intenzitású, a projekt befejezési dátuma előreláthatólag 2019.03.31.

Polgármesteri köszöntő

Köszöntjük Bő község honlapján!

Megtisztelő számunkra, hogy felkereste községünk internetes oldalát és érdeklődik falunk múltja, jelene és jövője iránt.

Remélem, hogy a folyamatosan frissített honlapunkon közreadott információink segítik Önt abban, hogy megismerkedjen ezzel a szép kis faluval, s kedvet adnak Önnek ahhoz, hogy személyesen is ellátogasson Bőbe.

A világháló segítségével a kapcsolatfelvétel és kapcsolattartás új távlatai nyíltak meg mindannyiunk számára, hiszen informálódhatunk, megismerhetjük egymást, barátságokat köthetünk, üzleti kapcsolatok jöhetnek létre közöttünk, s ami a legfontosabb, hogy Ön figyelemmel tudja kísérni a község életét és fejlődését.

Célunk, hogy az idelátogatók állandóan frissített, aktuális hírekhez, érdeklődésüknek megfelelő új információkhoz jussanak.

Jó böngészést kívánok!

Hajós Attila

polgármester

bopolgarmester@pr.hu


Tovább...

E-ügyintézés

Önkormányzati elektronikus ügyintézés

Választás 2019

Önkormányzati választások 2019

Fontosabb elérhetőségek

Instagram: #bő #visitbő #visitbö
Önkormányzat
9625 Bő Széchenyi u. 70.
Telefon/ fax: 94/586-015, 94/586-016
E-mail: drvinczegyorgyjegyzo@gmail.com
Háziorvos
9625 Bő Széchenyi u. 27.
Telefon: +36/94/386-004
Mobil: +36/30/9976-327

Központi orvosi ügyelet:

Bük, Eötvös u. 2/a. Tel: +36-94-358-558

Mentőállomás Bük: +36-94-358-072

Nyertes pályázat:

Képtalálat a következőre: „európai unió europai regionális fejlesztési alap logo”