Figyelem, az archivum.bo.hu weboldal tartalmát tovább nem frissítjük, így az elavult információkat tartalmazhat. Kérjük, a legfrisebb tartalmakért kattintson a bo.hu weboldalra!
Hírek, aktualitások
» 2015

Önkormányzati hírek (2015. 09. 09.)

2015. szeptember 09.

Az önkormányzati ülések összefoglalója 2015. augusztus 24-ig.

Önkormányzati hírek (2015. 09. 09.)

A képviselő-testület 2015. július 2-án megtartott ülésén jóváhagyta a falunap programját. A képviselő-testület módosította szociális rendeletét, az ebéd kiszállítása 2015. szeptember 1. napjától az étkeztetéshez tartozó tevékenységnek minősül.

A képviselő-testületek 2015. augusztus 11-én Simaságon tartottak együttes ülést. Az ülésen a képviselő-testületek módosították az óvodafenntartó társulás társulási megállapodását, határoztak a most már összevont intézmény átmeneti finanszírozásának szabályairól.A képviselő-testületek elfogadták, hogy Bő község önkormányzata pályázni kíván az óvoda energetikai célú felújítására, amely kiemelt beruházás lett.

A képviselő-testületek 2015. augusztus 24-én Bőben ismételten együttes ülést tartottak, mert az óvoda energetikai pályázata csak akkor adható be, ha az épület egy önkormányzat kizárólagos tulajdona. Az érintett képviselő-testületek a közfeladat ellátásának elősegítése érdekében tulajdonjogukat átadták Bő község önkormányzatának azzal, hogy a fenntartási időszak leteltével az visszakerül az érintett önkormányzatok tulajdonába.

 

Bő, 2015. szeptember 4.

 

Dr. Vincze György, jegyző

 

Polgármesteri köszöntő

Köszöntjük Bő község honlapján!

Megtisztelő számunkra, hogy felkereste községünk internetes oldalát és érdeklődik falunk múltja, jelene és jövője iránt.

Remélem, hogy a folyamatosan frissített honlapunkon közreadott információink segítik Önt abban, hogy megismerkedjen ezzel a szép kis faluval, s kedvet adnak Önnek ahhoz, hogy személyesen is ellátogasson Bőbe.

A világháló segítségével a kapcsolatfelvétel és kapcsolattartás új távlatai nyíltak meg mindannyiunk számára, hiszen informálódhatunk, megismerhetjük egymást, barátságokat köthetünk, üzleti kapcsolatok jöhetnek létre közöttünk, s ami a legfontosabb, hogy Ön figyelemmel tudja kísérni a község életét és fejlődését.

Célunk, hogy az idelátogatók állandóan frissített, aktuális hírekhez, érdeklődésüknek megfelelő új információkhoz jussanak.

Jó böngészést kívánok!

Hajós Attila

polgármester

bopolgarmester@pr.hu


Tovább...

E-ügyintézés

Önkormányzati elektronikus ügyintézés

Választás 2019

Önkormányzati választások 2019

Fontosabb elérhetőségek

Instagram: #bő #visitbő #visitbö
Önkormányzat
9625 Bő Széchenyi u. 70.
Telefon/ fax: 94/586-015, 94/586-016
E-mail: drvinczegyorgyjegyzo@gmail.com
Háziorvos
9625 Bő Széchenyi u. 27.
Telefon: +36/94/386-004
Mobil: +36/30/9976-327

Központi orvosi ügyelet:

Bük, Eötvös u. 2/a. Tel: +36-94-358-558

Mentőállomás Bük: +36-94-358-072

Nyertes pályázat:

Képtalálat a következőre: „európai unió europai regionális fejlesztési alap logo”