Figyelem, az archivum.bo.hu weboldal tartalmát tovább nem frissítjük, így az elavult információkat tartalmazhat. Kérjük, a legfrisebb tartalmakért kattintson a bo.hu weboldalra!
Hírek, aktualitások
» 2013

Önkormányzati hírek (2013. 07. 01.)

2013. július 01.

Az önkormányzati ülések összefoglalója 2013. 06. 19-ig.

Önkormányzati hírek (2013. 07. 01.)

A képviselő-testület 2013. május 8-án megtartott ülésén elfogadta az önkormányzat 2012.évi költségvetésének végrehajtásáról szóló rendeletet. A képviselő-testület megállapította, hogy a bevételek és a kiadások az év folyamán a terv szerint teljesültek, az önkormányzatnak fizetési gondja nem volt. A képviselő-testület elfogadta a belső ellenőrzésről szóló beszámolót is, az ellenőr a vizsgálatok során hiányosságot nem állapított meg. A képviselő-testület törvényi előírás szerint jóváhagyta a 2014.évi költségvetési koncepciót. Mivel a 2014.évi költségvetés pénzügyi adatai nem ismertek a képviselő testület a koncepcióban általános elvárásokat fogalmazott meg. A képviselő-testület újra szabályozta a lakások és helyiségek bérét. Az ülésen döntés született a művelődési ház függöny beszerzéséről. A képviselő-testület módosította az étkeztetés és a házi segítségnyújtás szakmai programját.

A képviselő-testületek 2013. június 5-én Gór községben tartott együttes ülésükön elbírálták a Bői Óvoda vezetői megbízására beérkezett pályázatot. Az intézmény vezetésére 2013.augusztus 16.napjától öt évi időtartamra Babos Lászlóné óvónő kapott megbízását. A képviselő-testületek az önkormányzati törvény előírásainak megfelelően jogi személyiségű társulássá alakították át az óvodát fenntartó társulást. E döntésnek megfelelően módosul az intézmény alapító okirata is, a jövőben az óvoda fenntartója az egyes önkormányzatok helyett a társulás lesz.

A képviselő-testület 2013. június 19-én zárt ülésen véleményezte a Bői Általános Iskola vezetői álláshelyére beérkezett pályázatot, a pályázó vezetői programját támogatta.

Polgármesteri köszöntő

Köszöntjük Bő község honlapján!

Megtisztelő számunkra, hogy felkereste községünk internetes oldalát és érdeklődik falunk múltja, jelene és jövője iránt.

Remélem, hogy a folyamatosan frissített honlapunkon közreadott információink segítik Önt abban, hogy megismerkedjen ezzel a szép kis faluval, s kedvet adnak Önnek ahhoz, hogy személyesen is ellátogasson Bőbe.

A világháló segítségével a kapcsolatfelvétel és kapcsolattartás új távlatai nyíltak meg mindannyiunk számára, hiszen informálódhatunk, megismerhetjük egymást, barátságokat köthetünk, üzleti kapcsolatok jöhetnek létre közöttünk, s ami a legfontosabb, hogy Ön figyelemmel tudja kísérni a község életét és fejlődését.

Célunk, hogy az idelátogatók állandóan frissített, aktuális hírekhez, érdeklődésüknek megfelelő új információkhoz jussanak.

Jó böngészést kívánok!

Hajós Attila

polgármester

bopolgarmester@pr.hu


Tovább...

E-ügyintézés

Önkormányzati elektronikus ügyintézés

Választás 2019

Önkormányzati választások 2019

Fontosabb elérhetőségek

Instagram: #bő #visitbő #visitbö
Önkormányzat
9625 Bő Széchenyi u. 70.
Telefon/ fax: 94/586-015, 94/586-016
E-mail: drvinczegyorgyjegyzo@gmail.com
Háziorvos
9625 Bő Széchenyi u. 27.
Telefon: +36/94/386-004
Mobil: +36/30/9976-327

Központi orvosi ügyelet:

Bük, Eötvös u. 2/a. Tel: +36-94-358-558

Mentőállomás Bük: +36-94-358-072

Nyertes pályázat:

Képtalálat a következőre: „európai unió europai regionális fejlesztési alap logo”